• AUTOBUSOVÁ A KAMIONOVÁ DOPRAVA

  AUTOBUSOVÁ A KAMIONOVÁ DOPRAVA

  SKATRANS s.r.o. Více...
 • SPEDIČNÍ A PŘEPRAVNÍ SLUŽBY V MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVĚ

  SPEDIČNÍ A PŘEPRAVNÍ SLUŽBY V MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVĚ

  SKATRANS s.r.o. Více...
 • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

  AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

  SKATRANS s.r.o. Více...
 • 1
 • 2
 • 3


VOZOVÝ PARK

Většina tahačů je značky DAF. Potrpíme si na ekologii a stále modernizujeme vozový park s auty emisní třídy EURO 5, EEV a EURO 6.

Plachtové návěsy jsou pro zboží o hmotnosti 24 tun, celkovou délkou 13,6 m šířkou 2,48 a výškou 2,7m. Vlastníme i megové návěsy které mají ložnou výšku 3m. Tyto návěsy jsou dělané pro 34 euro palet.

Vlastníme zájezdový autobus značky Mercedes. S tímto autobusem zajišťujeme zájezdy po celé Evropě pro různé cestovní kanceláře v rámci outsourcingu. Po domluvě není problém zajistit dopravu pro jakýkoliv zájezd.

Firma hodně investuje do moderních technologií a trendů v dopravě. Všechny naše vozy jsou monitorovány sledovacím systémem a tak můžeme sledovat vaši zásilku v reálném čase.

Více informací: Fotogalerie vozového parku.


UKÁZKY & GALERIE
VOZOVÝ PARK


ODKAZ-BLUE2


NAPIŠTE NÁM
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost SKATRANS s.r.o., Hranická 141, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ: 27768651, pro nabídku služby nebo přípravu nabídky. Beru na vědomí, že společnost SKATRANS s.r.o. použije sdělené osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů (GDPR).

Podrobnosti jsou uvedeny v záložce: "Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)".

1000 znaků vlevo
Přidat soubory

Captcha code Refresh Image